Akustický lamelový panel 275 , Dub dýha

Kód: 618/278 618/279 Zvoľte variant
Značka: skamat
€68 €136 od €68 €56,67 bez DPH €113,33 bez DPH od €56,67 bez DPH
3 až 14 pracovných dní 3 až 14 pracovných dní Zvoľte variant
Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Upraviť na presnú dĺžku

Moderná a akustická dekorácia stien a stropov. Čierna Mdf ,prírodná drevená dýha a technická plsť je kombinácia materiálov z ktorých sa skladá akustická lamelová stena skamat.Vďaka použitiu hustej, technickej plsti panely majú akustické vlastnosti. K dispozícii panely s dĺžkou 275 cm a šírkou 30 cm alebo 60 cm . Lamely majú rozmer 3cm širka x 2 cm hrúbka- rozostup medzi lamelami je 2 cm. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderná a akustická dekorácia stien a stropov. Čierna Mdf ,prírodná drevená dýha a technická plsť je kombinácia materiálov z ktorých sa skladá akustická lamelová stena skamat. Vďaka použitiu hustej, technickej plsti panely majú akustické vlastnosti. K dispozícii panely s dĺžkou 275 cm a šírkou 30 cm alebo 60 cm . Lamely majú rozmer 3cm širka x 2 cm hrúbka- rozostup medzi lamelami je 2 cm. 

 

Akustické stenové panely sú praktickou a módnou dekoráciou interiéru. Vďaka použitiu čiernej technickej plsti a pravidelných zvislých lamiel panely dokonale pohlcujú zvukové vlny, čím eliminujú efekt ozveny v miestnosti. Drevené akustické panely sú okrem zvukovo tlmiacich vlastností módnou a modernou dekoráciou stien a stropov v každej miestnosti. 

Dodatočné parametre

Kategória: Lamely a obklady stien
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 275 cm
Povrchová úprava: Tvrdený voskový olej
Šírka: 60 cm
Dekór: Dub dýha
Hrúbka: 2,5 cm
Nosný materiál lamely: Čierna MDF
Podklad: Čierna plsť 5mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: