Dubové jedálenské stoly ako investičná záležitosť

Na drevenom jedálenskom nábytku je niečo špeciálne. Len si predstavte, aké príjemné je sadnúť si k jedlu za dubový stôl. Dubové stoly sú nadčasová záležitosť, ktorá pozdvihne každú jedáleň. Nejde len o kus nábytku. Napadlo vám niekedy pozrieť sa na dubový stôl ako na investíciu? 

 

Dubový stôl je odolný voči opotrebovaniu a drží si svoju cenu

Dub je veľmi odolný materiál. Obsah trieslovín v dube skutočne pomáha odolávať bežnému opotrebovaniu a vnikaniu hmyzu. Masívny nábytok, ako dubové jedálenské stoly sa bežne odovzdávajú z generácie na generáciu a vydržia stovky rokov. Dôkazom je dubový nábytok v múzeách. Ak si dnes kúpite dubový stôl, je možné, že ho budú používať ešte vaše vnúčatá.

 

Schopný prispôsobiť sa akémukoľvek interiéru

Kvalitný dubový nábytok zaručene dodá sofistikovanosť a eleganciu každému domovu. Jednou z najlepších vecí na dube, najmä ak ide o jedálenské stoly, je to, že ho možno začleniť do rôznych interiérov a vždy bude vyzerať dobre. Dubový jedálenský stôl doplní rustikálny priestor rovnako ako elegantný, minimalistický domov.

 

Ak sa o dubový nábytok správne staráte, rokmi bude starnúť do krásy a vždy si zachová svoj šarm. 

 

Jednoduché čistenie a údržba

Typický dubový jedálenský stôl sa ľahko čistí a udržiava. Na utieranie stačí mäkká vlhká handra a ak mu doprajete olejovanie alebo voskovanie prírodným produktom niekoľkokrát do roka, máte vyhraté.

 

Dubový jedálenský stôl zdvihne hodnotu nehnuteľnosti

Vkusný jedálenský stôl zaujme na prvý pohľad. Voľba nábytku vplýva na celkový dojem z nehnuteľnosti. Ak sa chystáte predávať zariadenú nehnuteľnosť, na nábytku nešetrite. Kvalitný masívny jedálenský stôl z dubového dreva môže mať pozitívny vplyv na cenu nehnuteľnosti a môže pomôcť urýchliť predaj. A aj v prípade predaja platí, že čím starší váš dubový stôl bude, tým bude mať vyššiu hodnotu. 

Dubový nábytok je zaujímavá investícia, hodnotná dlhodobá voľba. Doprajte si kvalitný dubový stôl z našej ponuky.