Dubové jedálenské stoly ako investičná záležitosť

Na drevenom jedálenskom nábytku je niečo špeciálne. Len si predstavte, aké príjemné je sadnúť si k jedlu za dubový stôl. Dubové stoly sú nadčasová záležitosť, ktorá pozdvihne každú jedáleň. Nejde len o kus nábytku. Napadlo vám niekedy pozrieť sa na dubový stôl ako na investíciu? 

 

Dubový stôl je odolný voči opotrebovaniu a drží si svoju cenu

Dub je veľmi odolný materiál. Obsah trieslovín v dube skutočne pomáha odolávať bežnému opotrebovaniu a vnikaniu hmyzu. Masívny nábytok, ako dubové jedálenské stoly sa bežne odovzdávajú z generácie na generáciu a vydržia stovky rokov. Dôkazom je dubový nábytok v múzeách. Ak si dnes kúpite dubový stôl, je možné, že ho budú používať ešte vaše vnúčatá.

 

Schopný prispôsobiť sa akémukoľvek interiéru

Kvalitný dubový nábytok zaručene dodá sofistikovanosť a eleganciu každému domovu. Jednou z najlepších vecí na dube, najmä ak ide o jedálenské stoly, je to, že ho možno začleniť do rôznych interiérov a vždy bude vyzerať dobre. Dubový jedálenský stôl doplní rustikálny priestor rovnako ako elegantný, minimalistický domov.

 

Ak sa o dubový nábytok správne staráte, rokmi bude starnúť do krásy a vždy si zachová svoj šarm. 

 

Jednoduché čistenie a údržba

Typický dubový jedálenský stôl sa ľahko čistí a udržiava. Na utieranie stačí mäkká vlhká handra a ak mu doprajete olejovanie alebo voskovanie prírodným produktom niekoľkokrát do roka, máte vyhraté.

 

Dubový jedálenský stôl zdvihne hodnotu nehnuteľnosti

Vkusný jedálenský stôl zaujme na prvý pohľad. Voľba nábytku vplýva na celkový dojem z nehnuteľnosti. Ak sa chystáte predávať zariadenú nehnuteľnosť, na nábytku nešetrite. Kvalitný masívny jedálenský stôl z dubového dreva môže mať pozitívny vplyv na cenu nehnuteľnosti a môže pomôcť urýchliť predaj. A aj v prípade predaja platí, že čím starší váš dubový stôl bude, tým bude mať vyššiu hodnotu. 

Dubový nábytok je zaujímavá investícia, hodnotná dlhodobá voľba. Doprajte si kvalitný dubový stôl z našej ponuky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie