Lamelová priečka - moderný spôsob rozdelenia interiéru

Lamelová priečka je moderný spôsob oddelenia rôznych zón v interiéri. Dizajn lamelovej priečky pôsobí vzdušne a prakticky. Opticky rozdelí priestor. Napríklad kuchyňu od obývačky ale často sa využivajú lamelové priečky aj na schodiskách alebo v zádverí.

 

V našej ponuke máme 2 typy lamelových priečok

  1. Priečka zo samostatných lamiel do priestoru. Svieži dizajn si vyžaduje trochu zručnosti. Lamely sa objednávajú samostatne a zákazník si ich musí skrátiť na vlastný rozmer. Pomocou upínacích elementov sa pripevnia do stropu a podlahy. K upínacím elementom je dodaný jednoduchý návod . Určite to zvladnete namontovať podľa návodu.
  2. Lamelová stena na mieru, hotová zostava. Stačí zadať rozmer pri objednávke a o ostatné sa postaráme za vás. Skrátené lamely, predvŕtané dierky, kolíky a konfirmaty to všetko je súčasťou zostavy. Ak ste niekedy montovali nábytok z IKEI bude to pre vás hračka. K zostave je pridelený jednoduchý návod .

V ponuke máme lamely dýhované , povrchovo upravené tvrdeným voskovým olejom.

Ak však máte špecifické požiadavky na povrchovú úpravu, vytvorili sme pre vás lamelové priečky bez povrchovej úpravy. Ideálna varianta pre zákazníkov, ktorý chcú byť jedineční. Svoju lamelovú stenu si môžete nafarbiť podľa svojich predstáv , alebo zladiť farbu napríklad s nábytkom ktorý už máte doma.