Lamely sú investíciou do modernej domácnosti.

Lamela,  dekoratívna  lišta, lamelový panel, lamelová priečka, akustické lamelové panely sú pojmy, ktoré sa poslednú dobu používajú veľmi často.

Jednoducho Lamely - sú vhodné do všetkých typov interiérov, veľmi ľahko sa inštalujú a možno ich použiť na steny ,stropy ale aj do priestoru ako deliace priečky . Okrem nezameniteľného dizajnu maju aj akustické vlastnosti obzvlášť akustické lamelové panely.

Lamely z prírodnej drevenej dyhy , nadčasovosť , kvalita a prírodné materiály.

Pri hľadaní dekoratívnych lamiel na internete je potrebné poznamenať, že mnohí predajcovia ponúkajú  lamely, plastové . U nás si môžete kúpiť lamely dyhované prírodnou drevenou dýhou chránené olejom na drevo.  Alebo vyrobené z kvalitného laminátu .Tieto lamely sú ideálne do interiérov v  domoch, bytoch a kanceláriách. Vyzerajú veľmi dobre, ak nimi pokryjeme celú stenu alebo len jej časť.

Dizajnové lamely sú  vhodné na vyplnenie prázdnych stien, čím dodajú miestnosti, obývačke, kuchyni alebo kúpeľni nový charakter. Za zváženie stojí aj osvetlenie steny z ozdobných lamiel. V miestnosti sa tak vytvorí romantická atmosféra. Dobrým spôsobom, ako oddeliť kuchyňu od obývacej izby, je postaviť medzi ne lamelovú deliacu stenu ktorá optický rozdelí priestor.

Dekoračné lamely sú skvelé aj do komerčných priestorov ako kancelárie, recepcie, tam kde potrebujete sĺlbiť moderný dizajn a akustické vlastnosti lamelových panelov. Lámu zvuk a tým znižujú ozvenu v interiéry.

Lamely sú investíciou do modernej domácnosti.

Nové trendy v interiérovom dizajne sa objavujú veľmi rýchlo a rovnako rýchlo aj miznú, ale nie vo všetkých prípadoch. Drevené lamely majú šancu prežiť v našom interiéry dlhšie. Ich jednoduchý tvar a ležérny charakter, ako aj relatívne dlhá životnosť sa zdajú byť veľmi dobrým materiálom pre nadčasový dizajn našich interiérov.

Dôležitou poznámkou je aj to, že lamelové panely sa nemusia nevyhnutne používať výlučne na stenách. V modernom interiérovom dizajne je cenné prekračovať všeobecne uznávané štandardy a hľadať inovatívne riešenia. Napríklad oživiť stary nábytok lamelovým panelom.  Je to na vašej kretivite .

V tomto duchu možno použiť dekoratívne lišty aj na strope. Pomôžu vám nielen doplniť moderný dizajn miestnosti, ale aj vytvoriť zaujímavú geometriu interiéru.