Prečo by ste si mali kúpiť posteľ z masívneho dubového dreva?

Zákazníci sa nás pravidelne pýtajú na výhody kúpy masívnej drevenej postele a dôležitosť výberu postele, ktorá nie je z pásovej výroby bežného nábytkového reťazca. V tomto blogu vám priblížime, prečo vyrábame postele tak, ako ich vyrábame, a prečo uprednostňujeme prírodné dubové drevo pred dyhou.

 

Kvalitu masívnej postele je vidieť

Prvým dôvodom je jednoducho neodmysliteľná krása prírodného dubového dreva. Nakoľko na naše postele používame iba masívne drevo, nie dyhu, každý kus postele je trochu iný a svojím spôsobom jedinečný. Každý kus dreva má originálnu kresbu, a tak každá posteľ má svoj vlastný, nenapodobiteľný vzhľad, aj keď ide o rovnaký model, kresba dreva je vždy iná. Ako drevo v priebehu rokov starne, farba postele sa bude vyvíjať a dub dostane žiarivý zlatý tón.

 

Úprava podľa vašich potrieb

Keďže všetky naše rošty sú vyrábané na zákazku, umožňuje nám to v prípade potreby vykonať určité zmeny v našom dizajne, aby sme zaistili, že naše postele dokonale vyhovujú vašim požiadavkám – to je niečo, čo by nebolo možné pri sériovo vyrábanej položke. 

 

Môžeme zmeniť výšku čela postele, aby sa do nej zmestili hlboké matrace alebo môžeme upraviť šírku postele. Upraviť môžeme v podstate čokoľvek a vyrobíme kus presne podľa vašich potrieb. Neváhajte nás kontaktovať a nájdeme riešenie.

 

Dubová posteľ vám bude slúžiť roky

Vďaka poctivej výrobe a kvalite masívneho dreva vieme, že vám masívna posteľ vydrží dlhé roky. Od použitých prírodných materiálov cez detailnú výrobu v našej dielni na Slovensku až po vysokokvalitné materiály použité pri montáži si môžete byť istí, že vaša posteľ je navrhnutá tak, aby prežila akýkoľvek sériovo vyrábaný predmet. 

 

Nadčasový dizajn

Masívna drevená posteľ môže vydržať celý život a dá sa na ňu naozaj pozerať ako na investíciu. Mysleli sme na to pri návrhu našich modelov, a preto má každá posteľ z dubového dreva nadčasový dizajn.

 

Vyberte si masívnu posteľ z našej ponuky.