Problémy s ozvenou v interiéri vyriešia akustické lamelové panely

Je pre vás ťažké v miestnosti počuť, čo hovoria ostatní? V mnohých miestnostiach je veľkým problémom zlá akustika. S akustickým lamelovým panelom na stene alebo strope môžete vytvoriť akustický komfort pre seba aj pre ľudí okolo vás. Zvuk sa skladá z vĺn. Keď zvuk narazí na tvrdý povrch, vždy sa odráža späť do miestnosti, čím vzniká dozvuk. Akustické panely však rozbíjajú a pohlcujú zvukové vlny, keď narážajú na plsť a lamely. Tým sa zabráni odrazu zvuku späť do miestnosti, čo v konečnom dôsledku eliminuje dozvuk

Máte doma problémy s ozvenou? Naše akustické panely pomáhajú eliminovať dozvuk pomocou plsti pohlcujúcej zvuk, čím vám poskytujú miestnosť so skvelým zvukovým prostredím. Panely možno namontovať na steny aj stropy.

Akustické lamelové panely sú starostlivo navrhnuté na zníženie hladiny hluku vo vašej domácnosti

Všetky naše výrobky sa vyrábajú u nás vo výrobe . Keďže panely vyrábame sami, môžeme vždy zaručiť najlepšiu možnú kvalitu.

Záleží nám na našej planéte. A aby sme ju čo najviac chránili, vyrábame všetky naše výrobky z udržateľných materiálov. Naša akustická plsť je vyrobená z recyklovaného plastu. Všetko drevo, ktoré používame, pochádza z trvalo udržateľných lesov.

Na inštaláciu našich panelov nepotrebujete odborníka. Panel je veľmi stabilný a zároveň flexibilný. Stačí, ak cez plsť prevŕtate skrutky do povrchu alebo ju priamo prilepíte na stenu pomocou montážneho lepidla. Je to veľmi jednoduché, rýchle a perfektný DIY projekt.