Časté otázky

Nábytok vyrábame z masívneho dreva na objednávku, preto ho nemáme skladom. Štandardné dodanie je 4 až 8 týždňov od objednania. Pri výrobkoch skladom je to, samozrejme, menej. 

Pred dodaním nábytku sa naša doprava s vami skontaktuje a dohodnete si detaily. Viete si upresniť čas doručenia, dátum doručenia sa z logistických dôvodov väčšinou vybrať nedá. Snažíme sa zákazníkom maximálne vyhovieť a všetko je o vzájomnej dohode. 

Niektoré modely si nevyžadujú montáž, iné áno. Záleží to od rozmerov výrobku. Montáž je veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj svojpomocne. Môžete využiť aj našu službu montáže nábytku.

Áno. Montáž nábytku je veľmi jednoduchá. Žiadna zložitá IKEA skladačka. K nábytku je dodaný prehľadný návod. Môžete využiť aj našu službu montáže nábytku. K nábytku tak ponúkame aj službu našej montáže.

Záruka je štandardná - 2 roky. 

Nábytok z dubového dreva je kvalitný, no aby si zachoval svoj vzhľad dlhé roky, vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Jedálenský stôl je miesto, kde to žije, a preto je viac náchylný na poškodenie počas používania. Nebojte sa užívať si jedlo pri našom stole z masívu, všetko, čo potrebuje, je len správna starostlivosť a občasné ošetrenie.

 

  • Vyhnite sa čisteniu bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. 
  • Používajte špeciálne prostriedky na drevo.
  • Prach utierajte mäkkou handrou.
  • Používajte podložky pod horúce nádoby.
  • Po rozliatí nápoja miesto osušte.
  • Nábytok nikdy neťahajte za nohy cez miestnosť.

 

Na ošetrenie odporúčame prípravky na nábytok, ktoré nájdete v našej ponuke.

Vyrábame kvalitný nábytok a pravdepodobne nebudete takúto službu potrebovať, no stať sa môže hocičo. Servis mimo záruky štandardne nerobíme, no všetko je o dohode. Napíšte nám a skúsime to nejako vymyslieť. Chceme, aby vám náš nábytok robil radosť dlhé roky.  

Radi vám pomôžeme s recykláciou starého nábytku a váš nábytok odvezieme. Odvážame iba kus za kus - teda, ak si u nás objednáte napríklad novú posteľ, vašu starú odvezieme. 

Po privezení nábytku a montáži po nás nezostane neporiadok. Ochranné obaly z prepravy nábytku odstránime. Neskončia v kontajneri. Snažíme sa ich recyklovať a ďalej využiť

Momentálne štandardne neponúkame doručenie mimo Slovenska. Pri veľkej objednávke však vieme urobiť výnimku. Ak sa vám naše výrobky páčia a plánujete objednať viac kusov, napíšte nám a skúsime sa rozumne dohodnúť. 

Pred príjazdom našej dopravy je dobré miesto pripraviť na montáž a manipuláciu s nábytkom. Príprava záleží od rozmerov nábytku, no vždy je dobré, ak je na zemi dostatok miesta pre montáž a ak v okolí nie sú prečnievajúce predmety, ktoré by znemožnili manipuláciu s nábytkom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie