Časté otázky

Nábytok vyrábame z masívneho dreva na objednávku, preto ho nemáme skladom. Štandardné dodanie je 4 až 8 týždňov od objednania. Pri výrobkoch skladom je to, samozrejme, menej. 

Pred dodaním nábytku sa naša doprava s vami skontaktuje a dohodnete si detaily. Viete si upresniť čas doručenia, dátum doručenia sa z logistických dôvodov väčšinou vybrať nedá. Snažíme sa zákazníkom maximálne vyhovieť a všetko je o vzájomnej dohode. 

Niektoré modely si nevyžadujú montáž, iné áno. Záleží to od rozmerov výrobku. Montáž je veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj svojpomocne. Môžete využiť aj našu službu montáže nábytku.

Áno. Montáž nábytku je veľmi jednoduchá. Žiadna zložitá IKEA skladačka. K nábytku je dodaný prehľadný návod. Môžete využiť aj našu službu montáže nábytku. K nábytku tak ponúkame aj službu našej montáže.

Záruka je štandardná - 2 roky. 

Nábytok z dubového dreva je kvalitný, no aby si zachoval svoj vzhľad dlhé roky, vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Jedálenský stôl je miesto, kde to žije, a preto je viac náchylný na poškodenie počas používania. Nebojte sa užívať si jedlo pri našom stole z masívu, všetko, čo potrebuje, je len správna starostlivosť a občasné ošetrenie.

 

  • Vyhnite sa čisteniu bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. 
  • Používajte špeciálne prostriedky na drevo.
  • Prach utierajte mäkkou handrou.
  • Používajte podložky pod horúce nádoby.
  • Po rozliatí nápoja miesto osušte.
  • Nábytok nikdy neťahajte za nohy cez miestnosť.

 

Na ošetrenie odporúčame prípravky na nábytok, ktoré nájdete v našej ponuke.

Vyrábame kvalitný nábytok a pravdepodobne nebudete takúto službu potrebovať, no stať sa môže hocičo. Servis mimo záruky štandardne nerobíme, no všetko je o dohode. Napíšte nám a skúsime to nejako vymyslieť. Chceme, aby vám náš nábytok robil radosť dlhé roky.  

Radi vám pomôžeme s recykláciou starého nábytku a váš nábytok odvezieme. Odvážame iba kus za kus - teda, ak si u nás objednáte napríklad novú posteľ, vašu starú odvezieme. 

Po privezení nábytku a montáži po nás nezostane neporiadok. Ochranné obaly z prepravy nábytku odstránime. Neskončia v kontajneri. Snažíme sa ich recyklovať a ďalej využiť

Momentálne štandardne neponúkame doručenie mimo Slovenska. Pri veľkej objednávke však vieme urobiť výnimku. Ak sa vám naše výrobky páčia a plánujete objednať viac kusov, napíšte nám a skúsime sa rozumne dohodnúť. 

Pred príjazdom našej dopravy je dobré miesto pripraviť na montáž a manipuláciu s nábytkom. Príprava záleží od rozmerov nábytku, no vždy je dobré, ak je na zemi dostatok miesta pre montáž a ak v okolí nie sú prečnievajúce predmety, ktoré by znemožnili manipuláciu s nábytkom.