O nás

 Prácu s drevom máme v srdci už od roku 2011 

 Sme rodinná firma zo Slovenska. Radi tvoríme originálne produkty z kvalitného dubového dreva. My sme Skamat.

 Spájame funkčnosť,  dizajn a radosť

 Začali sme v roku 2011 výrobou drevených dverí na mieru. Klientom pomáhame s konfiguráciou výrobku tak, aby sme spojili predstavu a funkčnosť do kvalitného výrobku. Postupne sme pridali do portfólia aj vlastné dizajnérske výrobky z masívu. Práca s drevom nás jednoducho baví a veríme, že je to vidieť v každom detaile našich výrobkov.

skamat-jedalensky-stol-tiko-3

S úctou k prírode

Pracujeme iba s certifikovaných drevom (FSC), ktoré pochádza od overených dodávateľov. Záleží nám na tom, aby bolo drevo pestované a spracovávané šetrne k prírode. S rešpektom pristupujeme ku každému kusu dreva, s ktorým pracujeme.

skamat-dubovy-nabytok

Spoznajte perfektnú nedokonalosť

Veľmi radi pracujeme s drevinou dub v kvalite rustik. Oproti bežne spracovanému dubu má toto prevedenie zvýraznené praskliny a ďalšie nedokonalosti. Každým dotykom tak môžete ešte viac cítiť krásu dreva. Práve v nedokonalostiach vidíme ešte väčšiu dokonalosť a snažíme sa ju pretaviť aj do našich originálnych kúskov.

skamat-konferencny-stolik-samek-4

Výrobou to nekončí

Snažíme sa prinášať výrobky, ktoré našim zákazníkom budú robiť radosť dlhé roky. Kvalitné prevedenie je jedna z našich priorít. Kombinujeme ručnú prácu s modernou CNC technológiou. Hotový výrobok vám osobne dovezieme, pretože len vlastnou dopravou vieme zaručiť 100 %

skamat-vlastna-doprava (1)

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie