O nás

 Prácu s drevom máme v srdci už od roku 2011 

 Sme rodinná firma zo Slovenska. Radi tvoríme originálne produkty z kvalitného dubového dreva. My sme Skamat.

 Spájame funkčnosť,  dizajn a radosť

 Začali sme v roku 2011 výrobou drevených dverí na mieru. Klientom pomáhame s konfiguráciou výrobku tak, aby sme spojili predstavu a funkčnosť do kvalitného výrobku. Postupne sme pridali do portfólia aj vlastné dizajnérske výrobky z masívu. Práca s drevom nás jednoducho baví a veríme, že je to vidieť v každom detaile našich výrobkov.

skamat-jedalensky-stol-tiko-3

S úctou k prírode

Pracujeme iba s certifikovaných drevom (FSC), ktoré pochádza od overených dodávateľov. Záleží nám na tom, aby bolo drevo pestované a spracovávané šetrne k prírode. S rešpektom pristupujeme ku každému kusu dreva, s ktorým pracujeme.

skamat-dubovy-nabytok

Spoznajte perfektnú nedokonalosť

Veľmi radi pracujeme s drevinou dub v kvalite rustik. Oproti bežne spracovanému dubu má toto prevedenie zvýraznené praskliny a ďalšie nedokonalosti. Každým dotykom tak môžete ešte viac cítiť krásu dreva. Práve v nedokonalostiach vidíme ešte väčšiu dokonalosť a snažíme sa ju pretaviť aj do našich originálnych kúskov.

skamat-konferencny-stolik-samek-4

Výrobou to nekončí

Snažíme sa prinášať výrobky, ktoré našim zákazníkom budú robiť radosť dlhé roky. Kvalitné prevedenie je jedna z našich priorít. Kombinujeme ručnú prácu s modernou CNC technológiou. Hotový výrobok vám osobne dovezieme, pretože len vlastnou dopravou vieme zaručiť 100 %

skamat-vlastna-doprava (1)